You Plus

Věrnostní karta

Pro získání věrnostní karty, která vám umožní využívat výhodných nabídek speciálně pro majitele vozů Nissan, se prosím zaregistrujte na www.youplusnissan.cz .Registrovaní účastníci programu se prokazují věrnostní kartou, kterou jim vystaví a zašle společnost NSCEE. Karta je zpravidla doručena poštou do 60 dnů od registrace. *

V případě, že vlastníte více než jeden vůz Nissan, můžete do systému YOU+NISSAN prostřednictvím sekce „Moje garáž“ v rámci jednoho registračního profilu zanést informace o všech svých vozech a na ně pak obdržíte odpovídající věrnostní karty.

* NSCEE nicméně neručí za možné zpoždění způsobené velkým počtem registrujících se zákazníků, nebo prodlením na straně pošty. Vystavení věrnostní karty je bezplatné. Bez poplatků je také vystavené náhradní karty v případě ztráty či odcizení. Zákazník, který o kartu přijde, musí pouze kontaktovat zákaznickou linku a ztrátu či odcizení karty ohlásit. Pracovníci linky ověří jeho totožnost a údaje o vozidle a poté pro něj objednají novou kartu.
Karta patří konkrétnímu majiteli vozu a je nepřenosná. Pokud se nový majitel vozu po jeho koupi rozhodne pro registraci do programu, je na něj možné převést všechny slevy na služby spojené s provozem vozu.

YOU+NISSAN slevy na servis


Pakliže jste majitelem vozu Nissan a už jste se zaregistroval/a na stránkách YOU+NISSAN, máte automaticky nárok na slevy v autorizované síti servisů Nissan. Jednoduše a bez jakýchkoliv dalších podmínek. Zatímco Váš vůz pomalu stárne, Vám tato skutečnost poskytuje slevu až do výše 20% na všechny originální náhradní díly, příslušenství, olej a samozřejmě také práci. Pokud máte například 5letou Micru, všechny výše uvedené věci můžete získat právě s 20% slevou. Slevu můžete získat také například na baterii, chladící kapalinu, svíčky, palivový filtr, tlumiče, komponenty zavěšení, spojkové díly, výfukové potrubí, stěrače, rozvodový řemen, rozvodový řetěz nebo originální příslušenství jakým jsou například střešní nosiče, střešní box, koberečky atp. Vaše auto si zaslouží tu nejlepší péči, kterou Vám poskytnou výhradně odborníci Nissan.

Pro více informací neváhejte a kontaktujte jakéhokoliv prodejce vozů Nissan!