You Plus

NISSANCONNECT EV

NISSANCONNECT EV – ÚVOD

Se systémem NissanConnect EV ovládáte svuj vuz Nissan LEAF pres pocítac nebo mobilní telefon. Mužete si zkontrolovat stav nabití, zacít nabíjet, podívat se, jestli už dobíjení skoncilo, ovládat klimatizaci a zobrazit si predpokládaný dojezd. Technologie NissanConnect EV vám umožnuje analyzovat styl rízení a tím usnadnit a zefektivnit cestování i nabíjení.

Aplikace NissanConnect EV je k dispozici ke stažení na systémech iOS a Android.

 

Zero emission

ZUSTANTE V KONTAKTU

STÁHNETE SI APLIKACI

Ušetrete si cas a ovládejte svuj Leaf na dálku
pomocí chytrého telefonu.

Get it on Google Play

 

NISSANCONNECT EV – PLAN MY ROUTE & MY CAR FINDER

V nástrojích Plan My Route a Find My Car predstavuje NissanConnect EV sadu jednoduchých funkcí pro jednodušší jízdu. Naplánujte si cestu, najdete si nejbližší dobíjecí stanici nebo najdete svuj zaparkovaný vuz.

 

NISSANCONNECT EV – DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ & STATISTIKY VOZU

Jízda elektromobilem nikdy nebyla jednodušší. At už používáte aplikaci NissanConnect EV na chytrém telefonu nebo Portál majitelu You+Nissan, vždy mužete snadno najít nejbližší dobíjecí stanici, sledovat efektivitu využití baterie a dokonce na dálku ovládat klimatizaci.

• CASOVAC DOBÍJENÍ: Rozhodnete si, kdy se má váš Nissan Leaf dobíjet, a využijte levnejších sazeb mimo špicku.

• OVLÁDÁNÍ PROSTREDÍ: Naprogramujte si klimatizaci ze svého pocítace ci chytrého telefonu a váš Nissan LEAF bude pripraven presne na chvíli, kdy jej potrebujte.

• ZÁZNAM CEST: Projdete si podrobný rozpis svých ridicských návyku a podívejte, kde by se dalo ušetrit.

 

NISSANCONNECT EV – A DALŠÍ FUNKCE!

Rozširte si své mobilní obzory a stáhnete si NissanConnect EV. Najdete zde hands-free volání, streaming hudby, USB konektivitu, vylepšené rozeznání hlasu a 14,7cm navigacní systém, který zvýraznuje místní zajímavé/duležité lokality, napríklad restaurace nebo bankomaty.

 

NEW NISSANCONNECT

NOVÝ NISSANCONNECT – ÚVOD

 

Zařaďte vyšší rychlost i v digitálním životě se systémem NissanConnect! Integrace pro chytré telefony, Bluetooth hands-free komunikace i audio, inteligentní navigace a přímo zabudované aplikace: vše, co potřebujete, aby se váš vůz stal nedílnou součástí vašeho životního stylu. Pokud je tedy vaše auto patřičně vybaveno, zaregistrujte se na You+Nissan, aktivujte si nový „NissanConnect“ a začněte využívat naše exkluzivní služby. Pro usnadnění registrace a maximální pocit z jízdy vám poskytneme i všechna potřebná doporučení a informace k využívání funkcí nového systému NissanConnect.

 

NOVÁ PREZENTACE SYSTÉMU NISSANCONNECT

 

Připravili jsme pro vás krátké video, abyste viděli, co všechno vám může nový systém NissanConnect přinést! Díky intuitivní nabídce a dotykové obrazovce stačí na procházení služeb, k přístupu ke všem připojeným funkcím a modernímu systém GPS jen pár klepnutí. Stiskněte tlačítko Přehrát a ponořte se do nejrůznějších funkcí nového systému NissanConnect. Slibujeme, že před vámi nic nezatajíme.

 

 

 

 

 

NOVÝ NISSANCONNECT – REGISTRACE, STAŽENÍ, PŘIPOJENÍ

 

Registrace, stažení, připojení! Tak prosté. Sledujte video níže a nechte tato slova ožít! Zjistěte, jak aktivovat svůj účet a spravovat své aplikace či služby pomocí mobilního telefonu a vestavěného navigačního systému. Nový systém NissanConnect nastavíte v pár jednoduchých krocích a díky osobním úpravám můžete zůstat v kontaktu i na cestách.

 

Zřeknutí odpovědnosti: Titulky můžete změnit kliknutím na spodní část videa.

 

 

 

 

 

 

 

 

Při řízení používejte služby systému NissanConnect jen tehdy, pokud je to bezpečné. Některé aplikace mohou být k dispozici až na jaře roku 2014. Na službu NissanConnect je vyžadováno předplatné, po dobu 2 let od Zahájení záruky na vůz je však poskytována zdarma. Služby a aplikace jsou dostupné pouze ve vybraných evropských zemích a u vybraných modelů Nissan. Služby a aplikace mohou být poskytovány třetími stranami, nemusejí podléhat kontrole ze strany společnosti Nissan a mohou se změnit, aniž by o tom byla společnost Nissan či její prodejci informováni a aniž by za to nesli odpovědnost (to se týká mj. služeb zrušených či pozastavených třetími stranami). Jisté dálkově ovládané funkce vyžadují kompatibilní telefon nebo jiné zařízení, které není součástí dodávky vozu. Mobilní telekomunikační sítě provozují nezávislé společnosti, nad kterými nemá společnost Nissan kontrolu. Mobilní signál není k dispozici ve všech lokalitách. Mohou být účtovány poplatky za roaming a přenos dat. Pokud by pro další fungování služeb v důsledku nějaké změny byla nutná výměna výbavy či její modernizace, společnost Nissan za to nenese odpovědnost. Stejně tak nenese odpovědnost za související náklady.