You Plus

Náš příslib.Vaše jistota.

KLIKNĚTE SEM!

Co vám slibujeme? Ne méně než to, že pro majitele vozů Nissan bude zážitkem nejen jízda, ale také návštěva servisu: vše proběhne jednoduše a pohodlně a samozřejmě za příznivou cenu. Věříme v otevřenost a vzájemnou důvěru, a proto jsme se v Nissanu zavázali poskytovat každému klientovi přístupnou a rozsáhlou péči.

SVOLÁVACÍ AKCE TAKATA:

Řada výrobců automobilů (včetně společnosti Nissan) svolává vozidla vybavená airbagy Takata. Pokud se to týká vašeho vozidla, byli jste kontaktováni nebo byste měli být kontaktování zanedlouho. Pokud jste doposud neobdrželi dopis a máte obavy, zda má vaše vozidlo danou vadu, klikněte na odkaz níže a ověřte si to.
DALŠÍ INFORMACE

Exkluzivní nabídky pro věrné zákazníky


Jste-li již majitelem vozu Nissan, určitě by Vás mohly zaujmout speciální věrnostní nabídky na koupi nového vozu Nissan. Přihlašte se nebo se zaregistrujte a vše si pořádně prohlédněte. Poté již pouze stačí zajít za svým prodejcem a domluvit si s ním všechny zbývající detaily.

YOU+NISSAN slevy na servis


Pakliže jste majitelem vozu Nissan a už jste se zaregistroval/a na stránkách YOU+NISSAN, máte automaticky nárok na slevy v autorizované síti servisů Nissan. Jednoduše a bez jakýchkoliv dalších podmínek. Zatímco Váš vůz pomalu stárne, Vám tato skutečnost poskytuje slevu až do výše 20% na širokou škálu originálních náhrádních dílů, originálního příslušentsví, olej a samozřejmě také práci (díly a příslušentsví spadající do skupiny karosářských dílů nejsou zahrnuty). Pokud máte například 5letou Micru, všechny výše uvedené věci můžete získat právě s 20% slevou. Slevu můžete získat také například na baterii, chladící kapalinu, svíčky, palivový filtr, tlumiče, komponenty zavěšení, spojkové díly, výfukové potrubí, stěrače, rozvodový řemen, rozvodový řetěz nebo originální příslušenství jakým jsou například střešní nosiče, střešní box, koberečky atp. Vaše auto si zaslouží tu nejlepší péči, kterou Vám poskytnou výhradně odborníci Nissan. Pro více informací neváhejte a kontaktujte jakéhokoliv prodejce vozů Nissan! Pro detailní podmínky programu si prosím přečtěte.

Věrnostní karta


Pro získání věrnostní karty, která vám umožní využívat výhodných nabídek speciálně pro majitele vozů Nissan, se prosím zaregistrujte na www.youplusnissan.cz. Registrovaní účastníci programu se prokazují věrnostní kartou, kterou jim vystaví a zašle společnost NSCEE. Karta je zpravidla doručena poštou do 60 dnů od registrace.
V případě, že vlastníte více než jeden vůz Nissan, můžete do systému YOU+NISSAN prostřednictvím sekce „Moje garáž“ v rámci jednoho registračního profilu zanést informace o všech svých vozech a na ně pak obdržíte odpovídající věrnostní karty.

NOVÝ SYSTÉM NISSANCONNECT


Inteligentní navigace, integrace s aplikacemi pro chytré telefony, vylepšené zvukové vlastnosti: výčet výhod nového systému NissanConnect je dlouhý. Zjistěte, jak aktivovat všechny své služby, a objevte obrovskou řadu nabízených funkcí. Pro vstup do světa NissanConnect klikněte sem.

Služby autorizovaných dealerů Nissan


Najděte si svého nejbližšího nebo nejoblíbenějšího dealera Nissan a my Vám zajistíme, že vás bude ohledně všech vašich budoucích oprav, pravidelných prohlídek a dalších servisních úkonů kontaktovat pouze on. Vždy budete vědět na koho se v případě problémů obrátit.

Klikněte sem!

KLIKNĚTE SEM!